Bosna-Prevent pobjedila u Goraždu

altTreća utakmica, treća pobjeda. To je učinak rukometaša Bosne-Prevent u dosadašnjem dijelu priprema za novu sezonu. Večerašnja pobjeda u Goraždu ima i najveću vrijednost, jer je ostvarena na uvijek neugodnom terenu za Bosnu. Bosna-Prevent je bila i oslabljena neigranjem Ahića, a ni Lasica nije potpuno spreman, ali je svih 60 minuta držala utakmicu u svojim rukama što pokazuje i kretanje rezultata. Naime, na poluvremenu je Bosna vodila sa 17:16, a na kraju slavila sa 30:28. Ova pobjeda svakako ulijeva dodatno samopouzdanje, ali i skreće pažnju ostalih timova na snagu visočkog premijerligaša, tako da sada s još većim nestrpljenjem očekujemo žrijeb Premijer lige koji će biti obavljen u petak u Doboju, pa onda i početak takmičenja koje će najvjerovatnije biti pomjereno na 17.septembar.