Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Dvije pobjede protiv Čelika u Zenici

altMlade kategorije RK“Bosna-Prevent“ su danas u Zenici igrali 4.kolo Omladinske rukometne lige ZDK, a protivnik je bila ekipa Čelika. S obzirom da ovaj klub nema ekipu u sve četiri kategorije, Bosna je otputovala sa dvije ekipe, godišta 1996. i 1998. Naravno, od kadeta, godišta 1996. se očekivala sigurna i ubjedljiva pobjeda, ali su oni ušli malo opuštenije u utakmicu, pa je na poluvremenu bilo neriješeno. Na poluvremenu su se ipak uozbiljili i drugi dio utakmice odigrali znatno bolje, te na kraju slavili 23:16 i sada imaju učinak od tri pobjede i jednog poraza. Ono što posebno raduje je da su protiv Čelika u Zenici, pobjedu slavili i dječaci godišta 1998. i to sa ubjedljivih 19:11. To je bila prva pobjeda ovog godišta u četiri odigrana kola.