Nogomet: Bosna – Sutjeska 2:1 (2:0)

U još jednoj prijateljskoj utakmici, ovoga puta protiv prvoligaša iz RS, Bosna je na domaćem terenu ubilježila novu pobjedu. Savladana je ekipa Sutjeske iz Foče koja je isto kao i Bosna igrala u kombinovanom sastavu. Na prvi pogled drugi tim Bosne koji je igrao u prvom poluvremenu je bio bolja ekipa i uspio postići dva pogotka uz pregršt šansi, dok je uslovno rečeno prvi tim u drugom poluvremenu uspio primiti jedan gol i zaraditi crveni karton (Čabaravdić). Naredna prijateljska utakmica je već u nedjelju protiv ekipe Rudara iz Breze, a nakon toga slijedi uzvratna utakmica protiv Sutjeske u Foči.

U dosadašnjim prijateljskim utakmicama Bosna je ostvarila ove rezultate: Bosna – Velež 0:2, Bosna – Fojnica 5:2, Bosna – Fojnica 6:0, Bosna – Čelik 0:2, Bosna – Bosna Sarajevo 5:2, Bosna – Župča 2:1, Bosna – Travnik 1:1, Bosna – Fojnica 1:0, Bosna – Sutjeska 2:1.