Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Bosna savladala Krajinu 1:0

altStadion Luke. Gledalaca: 200. Sudija: Nedim Selimotić (Mostar) 6. Pomoćnici: Muamer Čulov (Goražde) i Stojan Krešić (Čapljina). Delegat: Tomo Krasić (Čitluk). Strijelac: 1:0 Čabaravdić (10). Žuti kartoni: Čabaravdić (Bosna), Hušić, Bečić, Palić, Rašić (Krajina). Crveni kartoni: Čabaravdić(Bosna) 45. minut-drugi žuti karton, Rašić (Krajina) 90. minut-drugi žuti karton. Igrač utakmice: Amir Bekan (Bosna) 7,5

BOSNA: Bekan 7,5, Mustagrudić 7, Alijagić 7, Genjac 7, Ale.Čehajić 7( od 85.Kamarić -), Dedić 7( od 70.Alm.Čehajić -), Džafić 7,5, Ad.Hodžić 7,5( od 80.An.Hodžić -), Bajrić 7, Čabaravdić 6,5, Tajić 7. Trener: Avdo Kurdija.

Iako je Bosna povela u ranoj fazi utakmice, za pobjedu je strahovala do samog kraja jer je sudija Selimotić u finišu prvog poluvremena isključio Čabaravdića, pa je Bosna cijelo drugo poluvrijeme igrala sa igračem manje. Junak pobjede je na kraju postao golman Bosne Amir Bekan koji je odbranio nekoliko gostujućih prilika u drugom poluvremenu.